92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose Leil Lowndes

ISBN:

Published: May 6th 2012

Paperback

360 pages


Description

92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose  by  Leil Lowndes

92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose by Leil Lowndes
May 6th 2012 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 360 pages | ISBN: | 10.62 Mb

Ar kada nors žavėjotės šaunuoliais, kuriems, rodos, viskas sekasi? Dalykiniame susitikime jie šnekučiuojasi ramiai, o pokylyje jaučiasi jaukiai, gauna geriausią darbą, susiranda puikiausią porą ir turi šauniausių draugų.Betgi daugelis jų nė kiek neMoreAr kada nors žavėjotės šaunuoliais, kuriems, rodos, viskas sekasi? Dalykiniame susitikime jie šnekučiuojasi ramiai, o pokylyje jaučiasi jaukiai, gauna geriausią darbą, susiranda puikiausią porą ir turi šauniausių draugų.Betgi daugelis jų nė kiek ne gudresni už jus, netgi nėmaž ne gražesni!

Tiesiog geriau įgudę bendrauti su kitais. Naudodamiesi devyniasdešimt dviem veiksmingomis Leilos Loundes gudrybėmis ir jūs galite tapti bendravimo virtuozu gyvenime, meilėje bei versle.Ši knyga, kurioje naujausi tyrimai susipina su išskirtiniu autorės pastabumu ir šiltu žvilgsniu į žmonių silpnybes, jus moko:– įspūdingai pasirodyti ir susipažinti su reikiamais žmonėmis,– naudotis kūno kalba ir pavergti bet kurį pašnekovą,– atrodyti savam ir palaikyti pokalbį bet kurioje draugijoje, net jei su ja neturite nieko bendro,– paveikti vakarėlio dalyvius, kaip politikai paveikia minią,– visada daryti savimi pasitikinčio, patikimo ir charizmatiško žmogaus įspūdį, kad ir kur pasirodytumėte.Autorė pateikia įdomių ir itin vertingų patarimų, iliustruotų gyvais pavyzdžiais iš kasdienio savo pačios, savo draugų, pažįstamų ir verslo partnerių gyvenimo.Mūsų laikais nebeužtenka vien šypsotis ir sakyti komplimentus, kaip mokė autorės įkvėpėjas Deilas Karnegis – šiame amžiuje, pasak Leilos Londes, žmonės daug atidesni, pastabesni, atsargesni, tad ir mūsų metodai turi būti subtilesni.Knyga parašyta patraukliu, įtaigiu stiliumi, gausi humoro.

Daugiausia dėmesio skiriama kasdieniam bendravimui, todėl ji sudomins ir jaunimą, dar tik pradedantį megzti ryšius su pasauliu, ir bet kurį skaitytoją, siekiantį sklandžiau, darniau bendrauti su aplinkiniais.Naudodamiesi naujausiais gebėjimais jūs ne tik pralaušite ledus, jūs juos ištirpdysite.Larry KingPuikiausias vadovas mąstančiam žmogui (....). Nepamainoma bendravimo priemonė.Sally Jesse RaphaelEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose":


motersdemallorca.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us