Sandman - Merhametliler (The Sandman, #9) Neil Gaiman

ISBN:

Published:

Paperback

352 pages


Description

Sandman - Merhametliler (The Sandman, #9)  by  Neil Gaiman

Sandman - Merhametliler (The Sandman, #9) by Neil Gaiman
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 352 pages | ISBN: | 10.12 Mb

SANDMAN iyi bir sebepten ötürü doksanların en ünlü ve en çok ödül kazanan çizgi roman serisidir: zeki ve derinden düşündüren, Neil Gaiman tarafından zarafetle yazılan ve aranan çizerler grubu tarafından çizilen bir epik- kurgu, tarihsel drama veMoreSANDMAN iyi bir sebepten ötürü doksanların en ünlü ve en çok ödül kazanan çizgi roman serisidir: zeki ve derinden düşündüren, Neil Gaiman tarafından zarafetle yazılan ve aranan çizerler grubu tarafından çizilen bir epik- kurgu, tarihsel drama ve efsanenin iç içe geçtiği modern mitin ve karanlık fantezinin zengin bir karışımı.

Sandman efsanesi çizgi romanda eşsiz olan ve asla unutamayacağınız bir hikaye serisini kuşatıyor.Bir sürü isimleri vardı: Erinyesler, Eumenidesler, Diraeler, Öfkeliler. İntikamın, affetmezliğin ve durdurulmazlığın temsilcileri: cezalandırmak için aradıkları suç kanla yıkanıncaya kadar durmazlar. MERHAMETLİLER, Lytha Hall bebeği Daniel ondan alınınca onlara gider ve Ebedilerden Düş onların hedefi olur.

Ama annenin kederi ve boyun eğmez öfkesinin arkasında daha karanlık güçler iş başındadır ve onlar sonunda Düş Diyarında daha önce kimsenin görmediği bir fedakarlık isteyecektir.Merhametliler on bir ciltlik SANDMAN kütüphanesinin dokuzuncu sayısı. Kitaplar ayrı ayrı okunabildiği gibi sırayla da okunabilir.Dünyanın başı çeken çizgi roman çizerlerinin de yardımıyla, Gaiman fantastik ve ayakları yere basanı- tuhaf ve korkutucu olanı, seri katiller, Shakespeare, AIDS, melekleri kuşatan kurgusal devasa ve devam eden bir hikaye örgüsünde zekice harmanlıyor.

Sandman, Clive Barker Armistead Maupinin Şehir Hikayelerini yazmış hali gibi.The ListUstaca yaratılmış epik mücadelelerle ve umutlandırıcı kaçış cümleleriyle dolu klasik bir trajedi, çizgi roman öykücülüğünün sınırlarını yükseğe taşıyor.The San Francisco Examiner & ChronicleEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Sandman - Merhametliler (The Sandman, #9)":


motersdemallorca.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us